قدردانی امام جمعه و استاندار از حضور حماسی کرمانشاهیان در راهپیمایی 22 بهمن

قدردانی امام جمعه و استاندار از حضور حماسی کرمانشاهیان در راهپیمایی 22 بهمن

امروزیا/کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمانشاه در پیامی از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کردند.

در پیام مشترک حجت الاسلام والمسلمین غفوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه آمده است: بار دیگر حضور حماسی و عزّت آفرین شما هم استانی های بصیر و آگاه در آیین گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، پیام استقلال، آزادی و عدالت طلبی انقلاب را در سراسر جهان طنین انداز کرد.

در بخش دیگر این پیام آمده است: در شرایطی که بدخواهان ملت ایران اسلامی و دشمنان قسم خورده این سرزمین، تمام حیله ها و ابزارهای خود را برای ایجاد دلسردی و ناامیدی در ایرانیان بکار گرفته و در این راه از هیچ دروغ و تهدیدی فروگذار نمی کنند، مردم کرمانشاه از مرکز استان گرفته تا دورترین روستاهای آن یک راهپیمایی و جشن بزرگ و کم نظیر را خلق و اعلام کردند انقلاب اسلامی را متعلق به خود می دانند و هرگز میدان را برای بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی خالی نخواهند کرد. 

در ادامه پیام مشترک امام جمعه و استاندار کرمانشاه آمده است: چنین حضور معنادار و باشکوهی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، نشانه ای روشن از وحدت، همدلی، تدبیر و زمان شناسی مردم بصیر استان است که بنا دارند در یازدهم اسفند ماه با حضوری پرشور و انتخابی آگاهانه، عرصه ای جدید از حیات سیاسی و فرهنگی ایران اسلامی را رقم بزند.

در بخش پایانی این پیام هم چنین آمده است: اینجانبان از حضور حماسی مردم هوشیار استان کرمانشاه که دوستان و حامیان انقلاب اسلامی را امیدوارتر و دشمنان صلح و عدالت جهانی را ناامیدتر کردند، قدردانی و سپاسگزاری می کنیم و معتقدیم این معجزه حضور در عین حال که مسیولیت خدمتگزاری مسیولان استان را سنگین تر می کند، مایه امید و انگیزه بیشتر برای خدمت و خونی تازه در رگ های هویت ملی ما است. 

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی امام جمعه و استاندار از حضور حماسی کرمانشاهیان در راهپیمایی 22 بهمن" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی امام جمعه و استاندار از حضور حماسی کرمانشاهیان در راهپیمایی 22 بهمن"، کلیک کنید.