مدافع بعدی استقلال از سیرجان می‌آید!

مدافع بعدی استقلال از سیرجان می‌آید!

آفتاب‌‌نیوز :

مسیح زاهدی مدافع میانی گل گهر سیرجان که سابقه گلزنی به استقلال را دارد، اکنون به عنوان بازیکن آزاد موردتوجه چند تیم از جمله آبی‌پوشان قرار گرفته است.

زاهدی بازیکن باتجربه گل گهر که بعد از جدایی از ماشین سازی تبریز در مس رفسنجان و در ادامه گل گهر سیرجان کار را دنبال کرده، توانسته در این فصل در بیش از نیمی از دیدار‌هایی که در ترکیب آبی‌های سیرجانی به میدان رفته، تاثیرگذار ظاهر شده و تیمش با کلین شیت کار را به پایان برساند.

 او اکنون به عنوان بازیکن آزاد موردتوجه چند تیم قرار گرفته و شایعات از احتمال حضورش در استقلال خبر می‌دهد. با این حال او در این مسیر یک رقیب دیگر هم دارد و گفته می‌شود سامان فلاح نیز دیگر بازیکنی است که احتمالا با توجه به پیشنهاد استقلال در مسیر انتقال به این تیم قرار داشته باشد. با این حال پوئن مثبت و امیدوارکننده برای او اینجاست که برخلاف سامان فلاح او بازیکن آزاد محسوب می‌شود و باید دید در آینده و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی چه تصمیمی خواهد گرفت.

استقلال فصل گذشته آرمین سهرابیان از گل گهر سیرجان راهی استقلال شد و باید دید برای فصل جدید نیز نکونام بازیکنی از سیرجان برای تیمش در نظر دارد یا خیر.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدافع بعدی استقلال از سیرجان می‌آید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدافع بعدی استقلال از سیرجان می‌آید!"، کلیک کنید.