مدودف: نمی‌بخشیم و فراموش نمی‌کنیم

مدودف: نمی‌بخشیم و فراموش نمی‌کنیم

دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه در کانال تلگرامی خود گفت: روسیه از تحریم‌های جدید جان سالم به در خواهد برد، اما تلاش‌ها برای آسیب رساندن به مردم خود را فراموش نخواهد کرد و نخواهد بخشید.

به گزارش امروزیا، مدودف با ارسال تفسیری مشابه در پلتفرم ایکس نوشت: ما از این امر جان سالم به در خواهیم برد. اما نه می‌بخشیم و نه فراموش می‌کنیم، ما یک حافظه خوب داریم. ما تلاش‌ها برای آسیب رساندن به مردم خود را بدون پاسخ نمی‌گذاریم.

به گفته مدودف، به استثنای تحریم‌ها علیه مرکز بین‌المللی کودکان آرتک، «حتی فهرست کردن» تحریم‌های جدید خسته‌کننده است.

وی تاکید کرده است: سیاستمداران اروپایی به شیوه ای کسل کننده و غیر خلاقانه کار می‌کنند و همچنان اقدامات خود را تکرار می‌کنند و منافع کشور و مردم خود را قربانی می کنند.

او افزود که این محدودیت‌ها به روسیه «به مراتب کمتر از شهروندان و شرکت‌های اتحادیه اروپا» آسیب می‌زند.

مدودف گفت که تا پایان سال گذشته، «کل ضرر اروپا ناشی از تحریم‌های ضد روسیه به حدود ۱.۵ تریلیون دلار رسید» در حالی که روسیه به بازارهای آسیایی روی آورد و درآمدهای از دست رفته را جبران کرد.

او تصریح کرد: «به همین دلیل است که در اروپا باید بسته‌های تحریم‌های جدید را با یک دست تأیید کنند و با دست دیگر به خرید گاز روسیه ادامه دهند: این تنها راه نجات آنهاست».

مدودف افزود: بسته چهاردهم تحریم ها به هدف نمی رسد، بلکه یک اقدام خصمانه دیگر خواهد بود.

چهاردهمین بسته تحریمی اتحادیه اروپا علیه روسیه در ۲۴ ژوئن تصویب شد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدودف: نمی‌بخشیم و فراموش نمی‌کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدودف: نمی‌بخشیم و فراموش نمی‌کنیم"، کلیک کنید.