مستجاب الدعوه سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی شد – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

مستجاب الدعوه سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی شد - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری امروزیا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی رییس فدراسیون دوومیدانی با صدور حکمی مهدی مستجاب‌الدعوه را به سمت سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای سید مهدی مستجاب الدعوه

نظر به تعهد، تخصص و سوابق جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون دوومیدانی منصوب می‌شوید، امید است با استعانت از حق تعالی و استفاده از ظرفیت‌های موجود در تحقق اهداف عالیه فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.”

از سوابق سید مهدی مستجاب‌الدعوه میتوان به؛ معاون اداره کل امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان، مشاور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، بازرس چندین فدراسیون از جمله فدراسیون دوومیدانی، رئیس اداره انضباطی و نظارت بر فدراسیون‌های وزارت ورزش و جوانان، مسئول امور مجامع وزارت ورزش و جوانان، دبیر فدراسیون روستایی و عشایری و چندین مسئولیت دیگر، اشاره کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مستجاب الدعوه سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی شد – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مستجاب الدعوه سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی شد – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.