مسلمانان میشیگان چقدر از بایدن کینه دارند؟

مسلمانان میشیگان چقدر از بایدن کینه دارند؟

حمایت بی دریغ بایدن از حملات اسراییل پس از طوفان الاقصی که منجر به شهادت بیش از سی هزار فلسطینی و زخمی شدن هفتاد هزار نفر و آواره و بی خانمان شدن بیش از یک و نیم میلیون نفر از ساکنان غزه شده است، نقش مهمی در نارضایتی مسلمانان آمریکا از بایدن بخصوص در ایالت پاندولی میشیگان شده است.

به گزارش امروزیا، کانال تلگرامی مطالعات راهبردی آمریکا در مطلبی نوشت:
 نشریه فوروارد که قدیمی ترین نشریه یهودیان ساکن آمریکاست با انتشار نظرات یک نظرسنجی درباره دیدگاه مسلمانان ایالت میشیگان، به نقل از شورای روابط آمریکایی اسلامی اعلام کرد که 94 درصد مسلمانان میشیگان، در انتخابات روز گذشته گزینه uncommitted را انتخاب کردند و تنها 4.6 درصد آنها به بایدن رای دادند. 

 البته همین نظرسنجی در ماه نوامبر هم برگزار شده بود که طی آن 40 درصدمسلمانان میشیگان، یک «نامزد دیگر» نامشخص، 25 درصد کرنل وست، 13 درصد ترامپ، 8 درصد بایدن و 8 درصد رابرت کندی جونیور را ترجیح می دادند.  

 حمایت بی دریغ بایدن از حملات اسراییل پس از طوفان الاقصی که منجر به شهادت بیش از سی هزار فلسطینی و زخمی شدن هفتاد هزار نفر و آواره و بی خانمان شدن بیش از یک و نیم میلیون نفر از ساکنان غزه شده است، نقش مهمی در نارضایتی مسلمانان آمریکا از بایدن بخصوص در ایالت پاندولی میشیگان شده است. در انتخابات 2020 بایدن با اختلاف اندک و با کمک رای مسلمانان این ایالت توانست بر ترامپ پیروز شود و 16 رای الکترال کالج این ایالت را تصاحب کند.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسلمانان میشیگان چقدر از بایدن کینه دارند؟" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسلمانان میشیگان چقدر از بایدن کینه دارند؟"، کلیک کنید.