مسوولان فرهنگی قم برای دهه کرامت در طول سال برنامه ریزی کنند – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

مسوولان فرهنگی قم برای دهه کرامت در طول سال برنامه ریزی کنند - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار امروزیا، سید مرتضی سقاییان نژاد شامگاه یکشنبه در نشست ستاد بزرگداشت دهه کرامت گفت: برنامه های دهه کرامت نباید کلیشه ای باشد و باید به سمت برنامه های تحولی و نو حرکت کنیم و نباید فقط به همان برنامه های تکراری هر ساله اکتفا شود.

شهردار قم با بیان اینکه باید نسبت به بزرگداشت دهه کرامت دغدغه داشته باشیم گفت: این امر مناسب نیست که فقط در ایام نزدیکی دهه کرامت همایش ها و نشست هایی برگزار شود و در طول سال در این زمینه باید برنامه ریزی صورت گیرد.

وی ادامه داد: آذین بستن شهر در ایام دهه کرامت خوب است اما باید برنامه های در خور کریمه اهل بیت علیهم السلام در شهر مقدس قم برنامه ریزی و اجرا شود.

سقاییان نژاد ادامه داد: مسوولان فرهنگی قم باید از ماه های قبل از دهه کرامت نسبت به تولید محتواهای فرهنگی برنامه ریزی کنند.

وی اضافه کرد: چند کلان پروژه شهری در دهه کرامت در قم افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد که این امر زمینه ساز ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت علیهم السلام خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسوولان فرهنگی قم برای دهه کرامت در طول سال برنامه ریزی کنند – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسوولان فرهنگی قم برای دهه کرامت در طول سال برنامه ریزی کنند – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.