مشهد؛ هفتمین ایستگاه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

مشهد؛ هفتمین ایستگاه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از برگزاری هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی در این دانشگاه خبر داد

حسین پیمانی زاد، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری امروزیا از برگزاری هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی در این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره با عنوان قلم 7 به عنوان مهم ترین رویداد دانشجویی سال جاری است.

وی با اشاره به توانمندی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در حوزه اندیشه و نیز نشریات دانشجویی عنوان کرد: امسال با توجه به همین توان بالقوه، میزبانی هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کشور به مشهد واگذار و دبیرخانه جشنواره ملی قلم 7 در این واحد فعال شده و هماهنگی و پیگیری برگزاری شایسته جشنواره توسط مشهد درحال انجام است. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزاری کرسی های آزاداندیشی و جشنواره شعر مهدویت و امامت، راه اندازی بازارچه دایمی صنایع خلاق، برپایی اردو های فرهنگی، تربیتی، ورزشی برای دانشجویان، کارکنان و استادان و… را از دیگر برنامه های این حوزه برای سال جاری عنوان کرد. 

جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار می شود

پیمانی زاد با اشاره به رهنمود های مقام معظم رهبری در نامگذاری شعار سال و نیز دیدار رمضانی با دانشجویان گفت: حوزه فرهنگی دانشجویی نیز با تداوم فعالیت در چارچوب دستورالعمل های فرهنگی، شعار و بیانات امسال رهبری را نیز سرلوحه کار خود قرار خواهد داد. این حوزه درراستای توانمندسازی دانشجویان و ذیل شعار«هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت» اقدام به برگزاری کارگاه های توان افزایی مهارتی خواهد کرد تا دانشجو در کنار کسب دانش، تخصص های عملی را نیز بیاموزد. 

وی ادامه داد: رهبری به مسیله توقع کار از تشکل های دانشجویی و نگاه تشکل ها به درون تا بیرون دانشگاه تاکید داشتند و این معاونت نیز با همین نگاه، فعالیت تشکل های دانشگاهی را تقویت خواهدکرد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد همچنین از راه اندازی کلینیک مشاور امین در این دانشگاه خبر داد و از تداوم برپایی اردو های راهیان نور و پیشرفت، اردوی زیارت و راهپیمایی اربعین حسینی و… به عنوان دیگر برنامه های فرهنگی این دانشگاه نام برد.

پیمانی زاد با تاکید بر توجه دانشگاه به امور زنان و وخانواده از برگزاری کارگاه های تخصصی مرتبط با مسایل خانواده ویژه کارکان و اعضای هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد خبر داد. 

وی موضوع عفاف و حجاب را موضوع مهم دیگر فعالیت این معاونت عنوان کرد که با همکاری نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه، نشست و کارگاه های مرتبط برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشهد؛ هفتمین ایستگاه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشهد؛ هفتمین ایستگاه جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.