موافقت با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی خوزستان

موافقت با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی خوزستان

امروزیا/خوزستان در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان به منظور حمایت از صنایع مولد استان با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی استان موافقت شد.

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان، در پایان نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که امروز 21 اسفندماه برگزار شد، اظهار کرد: در جلسه امروز موضوع بدهکاری تعدادی از شرکت های فولادی به شرکت ملی گاز مطرح شد؛ تبعا صنایع این گرایش را دارند که آن بخش از مطالبات دولت که جریمه دیرکرد ندارد را با تاخیر پرداخت کنند و اولویتشان در واقع پرداخت بدهی های بانکی است.

وی افزود: از سوی دیگر شرکت گاز و دیگر شرکت های خدمات رسان باید تعهدات خود به دولت را پرداخت کنند و این شرایط موجب اعمال برخی سختگیری ها از سوی شرکت گاز علیه صنایع بدهکار می شود که در نهایت منجر به آسیب دیدن تولید می شود.

به گزارش امروزیا، استاندار خوزستان ادامه داد: با توجه به اهمیت تولید در جلسه امروز از صنایع خواسته شد بدهی های خود را به موقع پرداخت کنند و یک فرصتی به شرکت های فولادی بدهکار داده شد که بتوانند تا پایان فروردین ماه مطالبات شرکت گاز را پرداخت کنند.

حسینی محراب عنوان کرد: همچنین شرکت لوله سازی به برخی از بانک ها بدهی دارد که فرصتی نیز برای آن در نظر گرفته شد تا بدهی خود را پرداخت کند.

استاندار خوزستان گفت: در مجموع هدف و تلاش ما این است که تا جای ممکن مشکلات واحدهای تولیدی و صنایع را مورد بررسی قرار داده و موانع تولید را رفع کنیم.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موافقت با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موافقت با استمهال بدهی تعدادی از واحدهای تولیدی خوزستان"، کلیک کنید.