ناپدید شدن بیش از 50 هزار کودک پناهجو ظرف 3 سال

ناپدید شدن بیش از 50 هزار کودک پناهجو ظرف 3 سال

به گزارش امروزیا، سه رسانه بلژیکی در پی انجام مطالعاتی در این باره اعلام کردند از 51 هزار و 433 کودک مهاجر که بدون بستگان خود بین سال های 2021 تا 2023 به اروپا رفته اند، خبری نیست.

تخمین زده می شود که این کودکان ممکن است به دست گروه های جنایت سازمان یافته افتاده یا مجبور به کار شده باشند.

بیشترین تعداد کودکان بی سرپرست گمشده در ایتالیا با 22 هزار و 899 نفر ثبت شده است.

اتریش نیز با 20 هزار و 77 نفر و بلژیک نیز با 2 هزار و 241 کودک ناپدید شده در رده های بعدی قرار دارند.

با این حال تخمین زده می شود که تعداد واقعی، بسیار بیشتر باشد زیرا 13 کشور از 32 کشور اطلاعاتی را در محدوده تحقیق ارایه نکرده اند.

به گزارش آناتولی، «آخی لیون»، دبیرکل فدراسیون کودکان گمشده در اروپا، یک سازمان غیردولتی مستقر در بلژیک که در 27 کشور اروپایی در مورد کودکان گم شده فعالیت می کند، تاکید کرد این ارقام نگران کننده است و گفت: افزایش تعداد گزارش های مربوط به ناپدید شدن «خردسالانِ بدون همراه» بسیار نگران کننده است.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناپدید شدن بیش از 50 هزار کودک پناهجو ظرف 3 سال" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناپدید شدن بیش از 50 هزار کودک پناهجو ظرف 3 سال"، کلیک کنید.