نعیم قاسم: جنگ ممکن است برای همیشه بازگشت شهرک نشینان را پایان دهد

نعیم قاسم: جنگ ممکن است برای همیشه بازگشت شهرک نشینان را پایان دهد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تاکید کرد: این جنگ ممکن است یک بار برای همیشه به بازگشت شهرک نشینان شمال پایان دهد.

به گزارش امروزیا، «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم تجلیل از کارکنان انجمن تعلیم و تربیت اسلامی در بیروت خاطرنشان کرد: حزب الله لبنان در حمایت از غزه ایستادگی کرد و این حمایت مانع از برنامه های جنگی اسراییل در فلسطین و لبنان در حال حاضر و در آینده شد.

به نقل از سایت خبری النشره، نعیم قاسم افزود: کسی که آینده را نمی بیند و این دشمن را نمی شناسد، نمی تواند واقعیت هایی را درک کند که نشان می دهد حمایت ما از غزه و لبنان فواید خوب و مفیدی خواهد داشت و منجر به شکل گیری یک نیروی بازدارنده واقعی در مقابله با اسراییل می شود و اسراییل می داند که با وجود چنین نیرویی نمی تواند از حدود فراتر رود.

وی تاکید کرد: هرکسی برای اینکه اسراییل راحت شود و تسلط بیشتری بر غزه داشته باشد یک طرحی تحت عنوان آتش بس در جنوب مطرح می کند، این به این معنی است که ما را به مشارکت در حمایت از دشمن اسراییلی دعوت می کند اما ما با غزه و فلسطین هستیم و نه با اسراییل، پس  اسراییل ابتدا باید در غزه متوقف شود و سپس در لبنان.

معاون دبیرکل حزب الله در ادامه در پاسخ به تهدیدات برخی که می گویند رژیم صهیونیستی می تواند به لبنان حمله کند، گفت این تهدیدها نشان می دهد که مسیر مقاومت درست است و موجب پایبندی مقاومت به مواضع خود می شود.

قاسم خطاب به «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که تهدید کرده و گفته بود هدف اصلی بازگرداندن ساکنان شمال به خانه هایشان است و دوره بعد تعیین کننده خواهد بود، تاکید کرد نه تنها با جنگ، بازگشت ساکنان شمال ممکن نیست، بلکه این جنگ بازگشت آنها را خیلی بیشتر غیرممکن می کند و ممکن است به بازگشت آنها برای همیشه پایان دهد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نعیم قاسم: جنگ ممکن است برای همیشه بازگشت شهرک نشینان را پایان دهد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نعیم قاسم: جنگ ممکن است برای همیشه بازگشت شهرک نشینان را پایان دهد"، کلیک کنید.