هجوم مردم به «همستر کامبت» یادآور تجربه بورس است/ لیست شدن «نات کوین» هم چندان سودآور نبود

هجوم مردم به «همستر کامبت» یادآور تجربه بورس است/ لیست شدن «نات کوین» هم چندان سودآور نبود

با اینکه ابهام های زیادی این نوع ارزها دارند و منشا سوءاستفاده های زیادی می شوند و درآمدشان همچنان محل سوال است، ولی ایرانی ها در حال سبقت ازهم برای بازی در آن هستند.

روزنامه قدس در بخشی از گزارش امروز خود نوشت:البته معلوم نیست این سکه های مجازی که با ضربه روی تصویر یک همستر یا وارد کردن کدهای مورس و ساختن کمبوهای روزانه تعدادشان بالا می رود، قرار است در صرافی ها لیست شود یا نه.

در بازی نات کوین سرانه درآمد هر کاربر پس از لیست شدن این میم کوین حدود 600 هزار تومان بود که در قیمت های فعلی با ارزش بازار 2 میلیارد دلاری، حدود 2 میلیون تومان است.

در بازی همستر، به دلیل حجم انبوه کاربران، پاداش احتمالی میان آنها تقسیم می شود و کاهش می یابد چراکه به قول معروف پول از شلوغی بدش می آید و هر کاری که همه انجام دهند، سود زیادی نخواهد داشت.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هجوم مردم به «همستر کامبت» یادآور تجربه بورس است/ لیست شدن «نات کوین» هم چندان سودآور نبود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هجوم مردم به «همستر کامبت» یادآور تجربه بورس است/ لیست شدن «نات کوین» هم چندان سودآور نبود"، کلیک کنید.