هرگونه سوگیری له یا علیه نامزدهای انتخابات پذیرفتنی نیست – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

هرگونه سوگیری له یا علیه نامزدهای انتخابات پذیرفتنی نیست - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری امروزیا، تراب محمدی امروز در گردهمایی بازرسان انتخاباتی استان با تبریک ولادت با سعادت امام موسی ابن جعفر (ع) افزود: بازرسان انتخابات باید به وظایف خود دقیق و آگاه باشند.

وی خطاب به آنان بیان کرد: نگاه تان به وظایف تان صوری نباشد و با جدیت و با رصد جزئیات در شعب اخذ رأی حضور داشته باشید.

وی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهید له یا علیه هیچ یک از نامزدها سوگیری شود، ادامه داد: قبلاً نیز بارها تاکید کرده ایم که مجریان انتخابات حق سوگیری ندارند.

محمدی افزود: نامزدهای محترم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تبلیغات شأن را انجام داده و برنامه‌هایشان را اعلام کرده اند و مردم نیز از آن آگاه شده اند و بر این اساس نامزد اصلح را انتخاب خواهند کرد.

وی با بیان اینکه علاقه عوامل، مجریان و بازرسان انتخابات به نامزد مورد نظرشان نباید باعث سوگیری در آنان شود، اضافه کرد: شما باید حافظ سلامت انتخابات باشید، منفعلانه عمل نکنید و بر طبق دستورالعمل ابلاغی هر گونه اتفاق در شعبات اخذ رأی را گزارش کنید.

سرپرست استانداری و رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی ادامه داد: صرف حضور بازرسان وزارت کشور در شعبات اخذ رأی ضامن سلامت انتخابات است.

وی افزود: همه ما برای مشارکت حداکثری می‌کوشیم و از ساعات باقیمانده نیز باید برای تحقق حداکثری آن بهره ببریم.

محمدی بیان کرد: هدف نظام جمهوری اسلامی، برگزاری انتخاباتی پرشور برای افزایش اقتدار آن و توسعه و آبادانی کشور است.

وی یادآوری کرد: ملت ایران بصیرت بالایی دارد و نامزد مورد نظر خود را انتخاب خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هرگونه سوگیری له یا علیه نامزدهای انتخابات پذیرفتنی نیست – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هرگونه سوگیری له یا علیه نامزدهای انتخابات پذیرفتنی نیست – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.