هفته بیست و ششم لیگ برتر| اهداف متفاوت پرسپولیس و نساجی/ حفظ صدرنشینی استقلال به شرط شکست ذوب آهن

هفته بیست و ششم لیگ برتر| اهداف متفاوت پرسپولیس و نساجی حفظ صدرنشینی استقلال به شرط شکست ذوب آهن

استقلال و پرسپولیس برای کسب قهرمانی در لیگ برتر نیاز به برتری بر حریفان خود دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری امروزیا، تیم های پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران در مازندران و تهران به مصاف نساجی و ذوب آهن می روند.

نساجی مازندران پرسپولیس 

شاگردان ساکت الهامی در دو بازی اخیر خود برنده بوده و موقتا خود را از منطقه سقوط خارج کرده و با 22 امتیاز در رده سیزدهم ایستاده است. نساجی در مقابل تماشاگران خودی امید زیادی به کسب امتیاز از پرافتخارترین تیم لیگ برتر دارد. 

پرسپولیس هفته قبل برابر سپاهان متوقف شد تا بهترین فرصت را برای صدرنشینی از دست بدهد و کماکان با 53 امتیاز در رده دوم باقی بماند. اوسمار لوس ویرا که تیمش بعد از شکست برابر آلومینیوم اراک جام حذفی را از دست داد، با توقف برابر سپاهان نمی خواهد در سومین بازی متوالی برنده نباشد. امید عالیشاه که برابر سپاهان اخراج شد تنها غایب سرخپوشان در بازی فرداست.

دو تیم تا به حال 22 مرتبه رودرروی یکدیگر قرار گرفته که 13 بار پرسپولیس برنده شده، 8 بازی با تساوی به پایان رسیده و یک بار هم نساجی توانسته برنده از زمین خارج شود.

استقلالذوب آهن 

آبی پوشان پایتخت به رغم توقف هفته قبل در خانه تراکتور با 54 امتیاز صدرنشین لیگ برتر هستند و برای حفظ جایگاه خود موظف به برتری مقابل حریف اصفهانی هستند. علی خطیر دیگر مدیرعامل باشگاه استقلال نیست و فرشید سمیعی سرپرست باشگاه شده، آنچه اهمیت دارد برتری استقلال است و جواد نکونام در بازی فردا به احتمال زیاد رافایل سیلوا و آرمین سهرابیان را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. کوین یامگا و مهدی مهدی پور هم تا انتهای فصل غایب هستند.

ذوب آهن که با 33 امتیاز در رتبه هشتم ایستاده صدرنشین بازی های خارج از خانه لیگ برتر است مانع بزرگی برای استقلال به شمار می روند. شاگردان محمد ربیعی نه خطر سقوط را حس می کنند و نه امیدی به قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی دارند. البته ربیعی در این بازی پایان زیادی دارد و این موضوع کار را سخت می کند. 

دو تیم پیش از این 75 بازی با هم برگزار کرده اند که 36 بازی را استقلال برده، 18 دیدار با برتری ذوب آهن به پایان رسیده و 21 بازی با تساوی خاتمه یافته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفته بیست و ششم لیگ برتر| اهداف متفاوت پرسپولیس و نساجی/ حفظ صدرنشینی استقلال به شرط شکست ذوب آهن" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفته بیست و ششم لیگ برتر| اهداف متفاوت پرسپولیس و نساجی/ حفظ صدرنشینی استقلال به شرط شکست ذوب آهن"، کلیک کنید.