هلاکت 2 نظامی صهیونیست به دست القسام در خان یونس

هلاکت 2 نظامی صهیونیست به دست القسام در خان یونس

گردان های القسام از درگیری با اشغالگران در غزه و هلاکت 2 نظامی صهیونیست خبر داد.

به گزارش امروزیا به نقل از الجزیره، گردان های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس امروز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: مجاهدان ما در درگیری با نیروهای متجاوز اشغالگر در نوار غزه 2 نفر از آن ها را به هلاکت رساندند.

در این بیانیه همچنین آمده است: مبارزان القسام با یک مجموعه نظامی پیاده صهیونیستی در منطقه الامل واقع در غرب خان یونس درگیر شدند و تعدادی از این نظامیان کشته و زخمی شدند.

گردان های القسام همچنین اعلام کرد که با 2 راکت یک مجموعه نظامی صهیونیستی متشکل از 15 نفر را که در یک خانه پناه گرفته بودند هدف قرار دادند و تعدادی از این نظامیان کشته و زخمی شدند.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز به کشته شدن یک گروهبان خود در جریان نبردهای روز گذشته در جنوب نوار غزه اعتراف کرد.

به گزارش رسانه های اسراییلی، گروهبان سایمون شالوموف، نظامی گردان 202 «تیپ چتربازان» روز گذشته در نبردی در جنوب نوار غزه کشته شد.

بدین ترتیب، تعداد کشته شدگان ارتش اشغالگر از هفتم اکتبر گذشته به 574 افسر و سرباز صهیونیست به همراه 2918 زخمی دیگر رسید.

همچنین کانال 12 عبری گزارش داد که ارتش اشغالگر تعداد پرسنل واحد اضطراری را که در شهرک های «غلاف غزه» در ارتش ذخیره استخدام شده بودند، کاهش داد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هلاکت 2 نظامی صهیونیست به دست القسام در خان یونس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هلاکت 2 نظامی صهیونیست به دست القسام در خان یونس"، کلیک کنید.