واکنش تند ایران به هتک حرمت جدید صهیونیست های افراطی به مسجدالاقصی

واکنش تند ایران به هتک حرمت جدید صهیونیست های افراطی به مسجدالاقصی

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست های افراطی را به شدت محکوم کرد.

به گزارش امروزیا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه، اقدام صهیونیست های افراطی در هتک حرمت مسجدالاقصی، سر دادن شعارهای نژادپرستانه و حمله به شهروندان فلسطینی به بهانه برپایی راهپیمایی تحریک آمیز موسوم به پرچم را به شدت محکوم کرد.

کنعانی افزود: اقدام صهیونیست های افراطی در هتک حرمت مسجدالاقصی با حمایت نیروهای نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسراییل و همزمانی این اقدام تحریک آمیز با تداوم نسل کُشی و جنایات رژیم آپارتاید صهیونیستی در نوار غزه و کرانه باختری، نشان از قصد این رژیم بر تشدید دامنه های بحران در فلسطین و منطقه دارد.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: سرزمین فلسطین و مسجدالاقصی، مورد احترام تمامی پیروان راستین ادیان ابراهیمی است و فرقه نژادپرست صهیونیستی از اینگونه اقدامات اهانت آمیز و تحریک کننده چیزی جز تنفر جهانی بویژه نزد ملت های مسلمان بدست نخواهد آورد.

کنعانی تصریح کرد: رژیم کودک کش و اشغالگر اسراییل اکنون بیش از هر زمان دیگری در جهان منزوی شده و بدون شک این گونه اقدامات تنها به تشدید این انزوا و تشدید تنفر از آن منجر خواهد شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان خواستار اقدام متحد کشورهای اسلامی برای مقابله موثر با اقدامات جنایتکارانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت فلسطین و نیز حمایت از مقدسات اسلامی و دینی بویژه مسجدالاقصی به عنوان قبله اول مسلمانان جهان شد.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش تند ایران به هتک حرمت جدید صهیونیست های افراطی به مسجدالاقصی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش تند ایران به هتک حرمت جدید صهیونیست های افراطی به مسجدالاقصی"، کلیک کنید.