واکنش فراجا به اقدام تروریستی در سیب و سوران

واکنش فراجا به اقدام تروریستی در سیب و سوران

مرکز اطلاع رسانی پلیس در اطلاعیه ای با اشاره به شهات پنج مامور پلیس در حمله تروریستی گروهک جیش الظلم، از این حادثه به عنوان فطر خونین شهدای راه امنیت در سیستان و بلوچستان یاد کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری امروزیا، مرکز اطلاع رسانی فراجا سه شنبه در این اطلاعیه اعلام کرد: در پی حمله بزدلانه و کور گروهک تروریستی جیش الظلم به نیروهای انتظامی که در حین گشت زنی در شهر سیب و سوران برای تامین امنیت و آرامش مردم در شب عید فطر بودند پنج نفر از دلاورمردان پلیس به شهادت رسیدند.

«فرماندهی انتظامی کشور، ضمن تبریک و تسلیت به خانواده معظم شهداء و کارکنان انتظامی سراسر کشور اعلام می دارد: به طور قطع تروریست ها در کمترین زمان ممکن به سزای اعمالشان خواهند رسید و جامعه را از لوث اشرار و بدخواهان این کشور پاک خواهیم کرد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش فراجا به اقدام تروریستی در سیب و سوران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش فراجا به اقدام تروریستی در سیب و سوران"، کلیک کنید.