واکنش کویت به حادثه بالگرد رییس جمهور ایران

واکنش کویت به حادثه بالگرد رییس جمهور ایران

وزارت امور خارجه کویت در بیانیه ای اعلام کرد: برای رییس جمهور ایران و هیات همراه آرزوی سلامتی داریم.

به گزارش امروزیا، وزارت خارجه کویت در بیانیه ای به حادثه بالگرد حامل «سید ابراهیم رییسی» رییس جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.

 در این بیانیه آمده است:«با نگرانی گزارش ها درباره بالگرد حامل جناب دکتر ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران و هییت همراه را دنبال می کنیم. کویت ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان و هیات همراه، بر حمایت از جمهوری اسلامی ایران در این شرایط حساس تاکید می کند.»

 به گزارش امروزیا ، بالگرد حامل «سید ابراهیم رییسی» رییس جمهوری اسلامی ایران که برای افتتاح «سد مرزی «قیز قلعه سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، در مسیر بازگشت در «جنگل دیزمار» در محدوده عمومی بین ورزقان و جلفا استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد.

رییس جمهور، آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان این بالگرد بوده اند.

شرایط سخت آب و هوایی تلاش امدادرسانی به محل سانحه بالگرد رییسی را با سختی روبرو کرده است.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش کویت به حادثه بالگرد رییس جمهور ایران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش کویت به حادثه بالگرد رییس جمهور ایران"، کلیک کنید.