ورود به باشگاه هزارتایی ها برای ذوب آهن خوش یمن می شود؟

ورود به باشگاه هزارتایی ها برای ذوب آهن خوش یمن می شود؟

به گزارش خبرگزاری امروزیا؛ نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر، روزگاری لقب تیم نقره ای فوتبال ایران را به ذوب آهن داد؛ اما از آنجایی که «هر چقدر پول بدهی، همان قدر آش می خورید» چند سالی است که از جایگاه قطب چهارم فوتبال ایران فاصله گرفته و حتی در مقاطعی گزینه سقوط شد.

به نقل از امروزیا با این وجود در نیم فصل اول لیگ بیست و سوم سبزپوشان اصفهانی با سرمربیگری محمد ربیعی روزهای خوبی را سپری کردند و این امید را در هواداران خود به وجود آوردند که بار دیگر ذوب آهن به همان تیم مطرح تبدیل می شود.

پنجشنبه هفته گذشته رکورد جدیدی در ویترین افتخارات این باشگاه ثبت شد و سبزپوشان با تساوی مقابل هوادار در ورزشگاه قوامین به رکورد هزار امتیاز در لیگ برتر رسیدند. ذوبی ها هنوز در نیم فصل دوم نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و باید دید ورود به باشگاه هزارتایی ها و پیوستن به استقلال، پرسپولیس و سپاهان می تواند سرآغاز شروع دوباره ای برای این تیم به شمار رود و برای آنها خوش یمن باشد.

این باشگاه پیش از فصل سقف بودجه خود را 180 میلیارد به سازمان لیگ اعلام کرد. آنها امیدوارند در نیم فصل دوم همانند نیم فصل اول با صرف هزینه اقتصادی که داشتند، نتایج در خور توجه ای بگیرند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود به باشگاه هزارتایی ها برای ذوب آهن خوش یمن می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود به باشگاه هزارتایی ها برای ذوب آهن خوش یمن می شود؟"، کلیک کنید.