وقوع بیش از 93 هزار تصادف نوروزی در شهر ها و جاده ها

وقوع بیش از 93 هزار تصادف نوروزی در شهر ها و جاده ها

آفتاب نیوز :

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور در برنامه تلویزیونی به آمار تردد و تصادفات جاده ای در طرح نوروزی اشاره و اظهار داشت: 479 میلیون تردد بین استانی و بین شهری در طرح نوروزی ثبت شد.

وی با بیان اینکه آمار تردد روزانه بعضاً از مرز 29 میلیون تردد در برخی روز ها گذشت به آمار تصادفات پرداخت و گفت: متاسفانه بیش از 93 هزار تصادف در بین شهر ها و جاده ها به وقوع پیوست که بیش از 740 نفر جان باخته و 19 هزار نفر مصدوم و مجروح شدند.

فرمانده کل انتظامی کشور اعلام کرد: بخش عمده ای از تصادفات ناشی از سرعت غیرمجاز، عدم توجه به جلو، انحراف به چپ و عدم رعایت مقررات و مهارت در کنترل وسیله نقلیه بوده است.

سردار رادان به مسافران نوروزی توصیه کرد: سفر خود را مدیریت کرده و برای بازگشت برنامه ریزی کنند؛ در حال حاضر در برخی استان ها مثل مازندران 200 هزار خودرو در شهر های مازندران مانده و رسوب کرده و اگر این دسته از هموطنان بازگشت خود را به روز های آخر هفته موکول کنند قطعا با حجم شدید شدآمدی مواجه شده و چندین ساعت در ترافیک بازگشت می مانند؛ پس در طی این چند روز با بهره گیری از اطلاعات جاده ها به سفر خود پایان دهند. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وقوع بیش از 93 هزار تصادف نوروزی در شهر ها و جاده ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وقوع بیش از 93 هزار تصادف نوروزی در شهر ها و جاده ها"، کلیک کنید.