چهارشنبه سوری| افزایش آمار مصدومان در تهران؛ چند نفر جان باختند؟

چهارشنبه سوری| افزایش آمار مصدومان در تهران؛ چند نفر جان باختند؟

به گزارش امروزیا، رییس اورژانس استان تهران گفت: از صبح امروز/سه شنبه/ تا ساعت 20:30 عصر در مجموع 90 نفر به دلیل استفاده و انفجار مواد محترقه در استان تهران مصدوم شده اند.

به گزارش ایرنا از اورژانس تهران، محمد اسماعیل توکلی شامگاه سه شنبه با بیان اینکه 2 نفر از مصدومان بر اثر شدت جراحات جان باختند، افزود: تا چند روز گذشته آمارها خوب بود اما در 2 روز گذشته آمارها روند افزایشی پیدا کرده و امروز پس از اذان مغرب چهار مورد قطع عضو به آمارهای ما اضافه شده است.

به گفته وی، بیش از 90 مورد مصدوم، 39 مورد آسیب چشمی و 11 مور قطع شدگی عضو تاکنون داشته ایم که چهار مورد در ساعات اخیر رخ داده است.

وی اضافه کرد: آمارها در تهران رو به افزایش است و بین بهارستان و چهارراه ولیعصر بیشترین حجم ماموریت اورژانس بوده است.

توکلی افزود: امیدوار به کاهش آمارها بودیم زیرا تا دو روز گذشته 50 درصد کاهش آمار این حوادث را شاهد بودیم اما در این دو روز به علت بی احتیاطی که در محدوده بازار صورت گرفته به علت تجمیع مواد منفجره حجم مصدومان افزایش داشته است.

وی ادامه داد: عمده مشکلات ما در این چند ساعت اخیر بخاطر مواد منفجره دست ساز است که باعث قطع عضو و آسیب چشمی شده است.

به گفته وی، در حوادث اخیر فردی 63 ساله به دلیل صدای انفجار دچار حمله قلبی شد و یک مورد آسیب چشمی به دلیل پرتاب مواد منفجره به سمت عابران دچار مصدومیت شدند.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهارشنبه سوری| افزایش آمار مصدومان در تهران؛ چند نفر جان باختند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهارشنبه سوری| افزایش آمار مصدومان در تهران؛ چند نفر جان باختند؟"، کلیک کنید.