ژرار دوپاردیو سرانجام بازداشت شد/ بازجویی برای اتهامات جنسی

ژرار دوپاردیو سرانجام بازداشت شد/ بازجویی برای اتهامات جنسی

به گزارش امروزیا، ژرار دوپاردیو به دلیل اتهام تجاوز جنسی دیروز در پاریس بازداشت شد. وکیل این بازیگر فرانسوی 75 ساله گفت وی دیروز (دوشنبه) خود را به یک مرکز پلیس پاریس معرفی کرد تا برای اتهام تجاوز جنسی که از سوی 2 زن به وی وارد شده مورد بازجویی قرار گیرد. گفته می شود هر دوی این موارد مربوط به فیلم های وی است که یکی به سال 2021 و دیگری به سال 2014 بازمی گردد.

به گزارش خبرگزاری امروزیا به نقل از ورایتی،طبق گزارش های رسانه های فرانسوی، اولین زن او را به تجاوز در سال 2021 و وقتی که وی به عنوان طراح صحنه در فیلم سینمایی «دریچه های سبز» کار می کرد متهم کرد و شاکی دوم مدعی شد که زمان ساخته شدن «جادوگر و سیامی» در سال 2015 به وی حمله شده است.

دوپاردیو پیش از این با شکایت رسمی تجاوز جنسی از سوی بازیگر شارلوت آرنولد در سال 2018 و زمانی که 22 ساله بود، متهم کرد. این پرونده همچنان مفتوح است. شکایت دیگری برای تجاوز جنسی سال پیش توسط هلن داراس، هنرپیشه طرح شد که دوپاردیو را به دست درازی در طول فیلمبرداری فیلمی در سال 2007 متهم کرد، اما از آنجا که از زمان جرم زمان زیادی گذشته بود، به دلیل محدودیت های قانونی رد شد.

در آوریل سال پیش، 13 زن در گزارشی که توسط یک وب سایت خبری تحقیقاتی فرانسوی منتشر شد، این بازیگر را به رفتارهای نامناسب جنسی متهم کردند. دوپاردیو به شدت تمام اتهامات را رد کرد و در ماه اکتبر نامه ای برای روزنامه فیگارو نوشت و در آن نوشت: هیچ وقت با یک زن بدرفتاری نکرده ام.

این در حالی است که مکرون رییس جمهوری فرانسه نیز از وی حمایت کرده بود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ژرار دوپاردیو سرانجام بازداشت شد/ بازجویی برای اتهامات جنسی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ژرار دوپاردیو سرانجام بازداشت شد/ بازجویی برای اتهامات جنسی"، کلیک کنید.