کاهش 25 درصدی احتمال حمله قلبی با این نوشیدنی

کاهش 25 درصدی احتمال حمله قلبی با این نوشیدنی

آفتاب نیوز :

 پروفسور تیم اسپکتور برخی از مزایای سلامتی احتمالی جالب این نوشیدنی را که اغلب به دلیل تاثیرات آن بر قلب و فشار خون ما مورد انتقاد قرار گرفته را فاش کرده است.

به نقل از هلث، این متخصص تغذیه معتقد است که برخلاف تصور بسیاری از مردم، در واقع قهوه می تواند برای ما مفید باشد.

پروفسور اسپکتور پیشنهاد کرد نه تنها قهوه سرشار از مواد مغذی مفید حتی به طرز شگفت انگیزی سرشار از فیبر و ممکن است احتمال حمله قلبی را تا 25 درصد کاهش دهد.

این متخصص افزود که وی در حال حاضر رابطه بین قهوه و میکروبیوم روده را بررسی می کند و پیشنهاد کرد که این دو می توانند با هم برای کنترل فشار خون و سطح قند خون ما همکاری کنند.

این پروفسور فاش کرد: مزایای سلامتی چیست؟ یکی از مزایای کلیدی در قهوه است.

من فکر می کنم که ما ناگهان آن را از نوشیدنی ای که برای ما بسیار مضر است به چیزی که واقعا برای ما مفید است تبدیل خواهیم کرد. قهوه گیاه تخمیر شده ای است که میکروب هایی روی آن اثر می گذارند.

صدها و نه هزاران ماده شیمیایی تولید شده از آن وجود دارد. طیف وسیعی از پلی فنول ها وجود دارند که تخمیر میکروب ها آن را افزایش می دهند. اینها اثرات مستقیمی بر بدن ما دارند و برخی از آنها می توانند قند خون، استرس و در واقع فشار خون را کاهش دهند.

اکنون نتایج به وضوح نشان داده اند که شما با قهوه بدون کافیین تقریبا نتایج مفیدی برای قلب خود مشاهده خواهید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش 25 درصدی احتمال حمله قلبی با این نوشیدنی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش 25 درصدی احتمال حمله قلبی با این نوشیدنی"، کلیک کنید.