کاهش 65 درصدی شکایت تهرانی ها در حوزه پسماند/ تهران از پاریس تمیزتر است

کاهش 65 درصدی شکایت تهرانی ها در حوزه پسماند/ تهران از پاریس تمیزتر است

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با تاکید بر اینکه تهران از پاریس حتما تمیزتر است، گفت: شکایت تهرانی ها در حوزه پسماند 65 درصد کاهش پیدا کرده است.

به گزارش امروزیا، رضا محمدی در حاشیه مراسم تکریم از 800 نفر از پاکبانان پایتخت به مناسبت روز جهانی کارگر در جمع خبرنگاران، گفت: براساس آمار و ارقام وضعیت تهران به لحاظ نظافت از پاریس بهتر است.

وی با اشاره به نظرسنجی از شهروندان درباره نظافت پایتخت، تاکید کرد: سامانه ای تحت عنوان 137 وجود دارد که شهروندان می توانند موارد را به این سامانه اطلاع بدهند که شکایت ها در حوزه پسماند 65 درصد کاهش پیدا کرده است.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، یکی از مشکلات شهرداری در حوزه جمع آوری پسماند مدل ماشین آلات جمع آوری پسماند در شهر بود، بطوریکه معدل مدل ماشین آلات پسماند از مدل 91 تا پایان اردیبهشت سال جاری به مدل سال 1400 می رسد.

تاثیر افزایش حقوق پاکبانان در نظافت پایتخت

وی اظهار کرد: همچنین کف حقوق پاکبانان از 8 میلیون و 700 هزار تومان به 12 میلیون تومان رسیده است که قطعا این موضوعات اثر خود را در کف خیابان و نظافت شهر خواهد گذاشت.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش 65 درصدی شکایت تهرانی ها در حوزه پسماند/ تهران از پاریس تمیزتر است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش 65 درصدی شکایت تهرانی ها در حوزه پسماند/ تهران از پاریس تمیزتر است"، کلیک کنید.