کودکان توانبخش مهمان تمرین پرسپولیس – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

کودکان توانبخش مهمان تمرین پرسپولیس - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری امروزیا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخ پوشان تمرین امروز جمعه را از ساعت 16 و پس از صحبت های اوسمار ویه را و یادآوری نکاتی از برنامه های کادر فنی، در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

تمرین امروز که 70 دقیقه به طول انجامید، شامل؛ مرور برنامه های تاکتیکی، شوت زنی به سمت دروازه، حفظ توپ و فوتبال درون تیمی می شد که زیر نظر کادر فنی انجام شد.

به غیر از سعید صادقی که با مصدومیت مواجه شده است، سایر بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند و برنامه های مدون امروز را برگزار کردند.

گروهی از هواداران پرسپولیس که کودکان یک مدرسه توانبخشی بودند، میهمانان ویژه این تمرین بودند که بازیکنان بعد از تمرین با آنها عکس هایی به یادگار گرفتند. همچنین دو هوادار خردسال پرسپولیس که متاسفانه با بیماری مواجه هستند، از میهمانان تمرین آدینه قرمزپوشان بودند و با اعضای تیم، عکس یادگاری گرفتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کودکان توانبخش مهمان تمرین پرسپولیس – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کودکان توانبخش مهمان تمرین پرسپولیس – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.