کونته در راه بندر ناپولی

کونته در راه بندر ناپولی

سرمربی سابق یوونتوس، چلسی، تاتنهام و تیم ملی ایتالیا آماده پذیرش هدایت ناپولی برای فصل بعد است.

به گزارش امروزیا، آنتونیو کونته بر سر قراردادی سه ساله با حقوق سالیانه 6.5 میلیون یورو برای هدایت ناپولی به توافق رسید. او در روزهای اخیر مذاکراتی با نمایندگان باشگاه ناپولی داشت و حتی با سیاست های نقل وانتقالاتی این باشگاه هم کنار آمده است.

به نوشته روزنامه گاتزتا دلو اسپورت، حالا اورلیو دی لورنتیس، مالک و رییس باشگاه ناپولی، باید تصمیم نهایی را بگیرد.

وینچنزو ایتالیانو (فیورنتینا)، جان پیرو گاسپرینی (آتالانتا) و استفانو پیولی (میلان) نیز دیگر گزینه های ناپولی برای هدایت این تیم در فصل بعد هستند.

کونته در ایتالیا سابقه هدایت آتالانتا، یوونتوس و اینتر را در کارنامه دارد و چهار بار در سری آ به قهرمانی رسیده است.

ناپولی برخلاف فصل قبل که عنوان قهرمانی را در سری آ به دست آورد، در این فصل عملکرد ضعیفی ارایه داد و از لیگ قهرمانان اروپا نیز حذف شد و اکنون در رده هشتم جدول سری آ قرار دارد و باید در دیدار بعدی فردا یکشنبه به دیدار رم برود.

پایان خبر امروزیا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کونته در راه بندر ناپولی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کونته در راه بندر ناپولی"، کلیک کنید.