2 کشته و 3 زخمی در حوادث رانندگی کرمانشاه – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

2 کشته و 3 زخمی در حوادث رانندگی کرمانشاه - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار امروزیا، سرهنگ عبدالحسین زارع بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حادثه نخست در سه راهی خیاران ابتدای جاده شمسک واقع در شهرستان سنقروکلیایی میان یک دستگاه خودرو پراید و یک دستگاه وانت نیسان رخ داد.

وی ادامه داد: در جریان این حادثه راننده خودرو پراید در دم فوت کرد و سرنشین این خودرو به همراه راننده وانت نیسان زخمی و به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ زارع تصریح کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و علت وقوع حادثه در دست بررسی قرار دارد.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه یاداوری کرد: در حادثه دوم نیز که در محور گواور به اسلام آبادغرب ابتدای جاده روستای بیگ رضایی رخ داد 2 دستگاه خودرو پراید و تاکسی پژو با یک دستگاه تریلی گشنده برخورد کردند.

وی افزود: در این حادثه راننده خودرو پراید به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و راننده خودرو پژو هم زخمی و به مراکز درمانی منتقل شد.

سرهنگ زارع تصریح کرد: طبق نظر افسرکارشناس تصادفات پلیس راه تجاوز به چپ خودرو پراید علت وقوع این حادثه بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 کشته و 3 زخمی در حوادث رانندگی کرمانشاه – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 کشته و 3 زخمی در حوادث رانندگی کرمانشاه – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.