89 غرفه رایگان در نمایشگاه بهاره بوشهر واگذار شد – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

89 غرفه رایگان در نمایشگاه بهاره بوشهر واگذار شد - خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان

علی باستین در حاشیه برگزاری نمایشگاه بهاره در بوشهر در گفت وگو با خبرنگار امروزیا اظهار داشت: نمایشگاه بهاره یا عرضه مستقیم کالا در نمایشگاه بین المللی بوشهر از 16 اسفند ماه شروع شده و تا 28 اسفندماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه در سه سالن و 369 غرفه در حال فروش مستقیم کالا هستند.

باستین اضافه کرد: این نمایشگاه شامل بخش های آجیل و خشکبار، بخش های مربوط به خوار و بار و محصولات سلولزی و کفش، پوشاک و لباس می شود.

حضور تولیدکنندگان و فروشندگان عمده

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: این نمایشگاه برای اولین بار با متولی کری و مجری گری اتاق اصناف شکل گرفته است.

باستین افزود: یکی از ویژگی های این نمایشگاه حضور تولیدکنندگان و فروشندگان عمده و شرکت های پخش اصلی است.

وی تصریح کرد: از 369 غرفه نمایشگاه بهاره، 89 غرفه به صورت رایگان در اختیار زنان سرپرست خانوار، عفاف و حجاب و شرکت های پخش قرار گرفته است.

حذف واسطه ها

باستین اضافه کرد: سعی شده با بنک داران، واحدهای تولیدی و فروشگاه های عمده، واسطه ها حذف شوند و کالاها با تخفیف ویژه به مردم عرضه شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر افزود: اغلب روسای صنوف استان بوشهر در این نمایشگاه حضور دارند که در صورتی ابهام یا شکایتی از طرف مردم باشد رسیدگی کنند.

باستین گفت: امیدواریم این نمایشگاه بتوانند رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد و امید است این الگو که اتاق اصناف با حذف واسطه ها به عرضه کالا می پردازد در سایر شهرستان های استان نیز پیاده سازی کنیم و در آینده نیز در مجدد این نمایشگاه را در بوشهر داشته باشیم.

ارایه تخفیف ویژه

وی تصریح کرد: به صورت ویژه از سازمان صنعت و معدن، اتاق اصناف و بسیج اصناف و همه عوامل برگزار کننده نمایشگاه سپاسگزارم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: نرخ گذاری کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می شود با حساسیت و دقت ویژه ای انجام شده است و تلاش شده نسبت به بازار تخفیف ها ویژه ای لحاظ شود.

باستین خاطرنشان کرد: هدف عمده ما در این نمایشگاه این بوده که به صورت مستقیم هم عرضه کالا صورت گیرد و هم قیمت نسبت به قسمت کف بازار ارزاننتر باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "89 غرفه رایگان در نمایشگاه بهاره بوشهر واگذار شد – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "89 غرفه رایگان در نمایشگاه بهاره بوشهر واگذار شد – خبرگزاری امروزیا | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.