95 ساعت آلودگی مستمر در تهران؛ این وضعیت تا کی ادامه دارد؟

95 ساعت آلودگی مستمر در تهران؛ این وضعیت تا کی ادامه دارد؟

کیفیت هوای تهران از ساعت16 یکشنبه 13اسفند به مرحله آلودگی وارد شده و هنوز این آلودگی مستمر ادامه دارد. طی روزهای اخیر شاخص کیفی هوای تهران اعدادی چون 118، 131 و 127 را ثبت کرده و شاخص آنلاین آلودگی هوای تهران در ساعت15 امروز به عدد145 و شرایط نزدیک به وضعیت قرمز(ناسالم برای همه) است.

امشب با وزش باد با سرعت 4متر بر ثانیه از شدت آلودگی هوا اندکی کاسته می شود اما از ساعت 9صبح پنجشنبه سرعت وزش باد به یک کیلومتر بر ثانیه می رسد و دمای هوا تا ظهر به 11درجه سانتی گراد می رسد تا در روز آینده هم هوای تهران آلوده بماند. در روز پنجشنبه اگرچه با آلودگی هوای صبحگاهی شروع می شود اما از ساعت 13، سرعت وزش باد تا 6متر بر ثانیه افزایش می یابد. روند ناپایداری هوای جوی در پایان این روز موجب بارش باران خواهد شد. در پایان هفته نیز احتمال بارش های متناوب در آسمان تهران وجود دارد و موج بعدی بارش ها از روز یکشنبه آینده به تهران می رسد.

همچنین در خصوص ناپایداری های آخر هفته سازمان هواشناسی هشدار زرد رنگ صادر و اعلام کرد: به علت سرعت بارش در ساعات پایانی پنجشنبه در تهران، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، احتمال جاری شدن روان آب و وزش باد شدید وجود دارد.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "95 ساعت آلودگی مستمر در تهران؛ این وضعیت تا کی ادامه دارد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "95 ساعت آلودگی مستمر در تهران؛ این وضعیت تا کی ادامه دارد؟"، کلیک کنید.